“Prizma/IHS” atspēlē divu vārtu deficītu un uzvar Kauņā

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Prizma/IHS” komanda viesos ar rezultātu 6:4 (2:1, 1:3, 3:0) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “City” uzbrucējs Aivaras Bendžius atklāja mača rezultātu, bet Matīss Strauss sestajā minūtē panāca neizšķirtu. Haralds Štrombergs 16. minūtē jau izvirzīja vadībā “Prizma/IHS”.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Lukas Žukauskas izlīdzināja rezultātu, taču devītajā minūtē Nazars Ružņikovs deva priekšrocību “City”.

Mihals Mahačs 11. minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Miķelis Rēdlihs 13. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Georgijs Pujacs panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, Miķelis Rēdlihs 16. minūtē izvirzīja vadībā “Prizma/IHS”, bet Edijs Brahmanis 19. minūtē pielika punktu spēlei ar prezīcu metienu tukšos “City” vārtos.

Jānis Auziņš atvairīja 30 no 34 “City” metieniem, bet Martins Petiuls tika galā ar 25 no 30 “Prizma/IHS” raidījumiem.

Rīdzinieki ar 18 punktiem 15 spēlēs atrodas ceturtajā vietā OHL, bet Kauņas klubs ar desmit punktiem 12 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “Prizma/IHS” aizvadīs 28. novembrī plkst. 19:00 mājās pret HK “Kurbads”, bet “City” sezonu turpinās 29. novembrī savā laukumā pret Elektrēnu “Airwell Energija”.