“Prizma/IHS” atklāj sezonu ar sauso uzvaru pār debitantiem “Panter”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Rīgas “Prizma/IHS” komanda savā laukumā ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Tallinas “Panter” vienību.

Pirmā perioda 14. minūtē mača rezultātu atklāja “Prizma/IHS” uzbrucējs Edijs Brahmanis, bet 20. minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Patriks Zabusovs.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Kristaps Riekstiņš izcēlās ar trešo rīdzinieku precīzo metienu, bet trešā mača nogriežņa 13. minūtē savu otro un “Prizma/IHS” ceturto vārtu guvumu nopelnīja Patriks Zabusovs.

Tallinas komanda tā arī ne reizi nespēja iekarot Rīgas vienības cietoksni un piedzīvoja sauso neveiksmi savā pirmajā OHL mačā.

“Prizma/IHS” rindās ar diviem vārtiem izcēlās Patriks Zabusovs, bet trīs rezultatīvas piespēles nopelnīja Krists Apsītis.

Jānis Auziņš apstādināja visus 27 “Panter” metienus, bet Villems-Henriks Koitmā atvairīja 44 no 48 “Prizma/IHS” raidījumiem.

Par labāko spēlētāju mājinieku klubā tika atzīts Jānis Auziņš, bet viesu komandā par labāko hokejistu tika izvirzīts Savelijs Novikovs.

Nākamā spēle “Prizma/IHS” vienībai paredzēta 16. septembrī plkst. 19:00 viesos pret HK “Kurbads”, bet “Panter” nākamo cīņu aizvadīs 13. septembrī plkst. 19:10 mājās pret HK “Kurbads”.