“Prizma” gūst 11 vārtus, “Liepāja” uzvar Rīgā

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien norisinājās divas spēles.

Rīgas “Prizma” viesos ar 11:4 (0:1, 5:3, 0:6) sagrāva Daugavpils “Dinaburg”.

Pirmajā periodā Daugavpils komandas uzbrucējs Daņila Miluškins vairākumā atklāja rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā Vladislavs Barkovskis dubultoja pārsvaru, taču Daņila Dubovs un Rihards Krastiņš panāca izlīdzinājumu. 30 sekundes vēlāk Vladislavs Ļeščenko atkārtoti izvirzīja “Dinaburg” vadībā. Tuvākajās piecās minūtēs aba skomandas apmainījās ar vārtu guvumiem, izceļoties Edgaram Lipsbergam un Maksimam Galijevam. Līdz 40. minūtei Armands Bērziņš un Matīss Strauss guva divus vārtus “Prizmas” labā.

Trešajā periodā rīdzinieki guva sešus bezatbildes vārtus, trīs golus iemetot Valērijam Vorožcovam (divi mazākumā), pa vārtiem guva Krastiņš, Arvils Laugalis un Dāvis Straupe.

Citā mačā Hokeja skola “Rīga” mājās atzina “Liepājas” pārākumu ar 3:6 (0:1, 0:3, 3:2).

Pirmajās 40 minūtēs liepājnieki guva četrus vārtus, trešā perioda vidū panākot arī 5:0, taču pēc tam HS “Rīga” trīs vārtus atguva, kas nepalīdzēja panākt izlīdzinājumu. Punktu mačam pielika Fjodora Jarovinska vārti pusotru minūti līdz beigām.

“Liepāja” ar 62 punktiem pēc 30 spēlēm ieņem 3. vietu, HS “Rīga” atrodas divas pozīcijas zemāk ar 26 punktiem 29 spēlēs. “Prizma” un “Dinaburga” iekrājušas pa 16 punktiem, “Prizmai” aizvadot par četriem mačiem vairāk – 34 pret 30.