Portāls: OHL spēlēs arī Lietuvas klubi

“Optibet” hokeja līgā (OHL) nākamajā sezonā startēs arī vairāki Lietuvas klubi, sarunā ar portālu “Sportacentrs.com” atklāja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs.

Tiek ziņots, ka trīs lietuviešu klubi ir nosūtījuši oficiālu pieteikumu dalībai čempionātā, kā arī “komandas veikušas maksājumu federācijai kā garantiju, ka būs gatavas piedalīties turnīrā”.

Pagaidām gan vēl netiek atklāti pieteikušos vienību nosaukumi, kamēr viss līdz galam nav apstiprināts.

Tāpat tiek domāts par turnīra nosaukumu – vai to nosaukt par Latvijas atklāto čempionātu vai Baltijas līgu, kuras ietvaros tiktu noskaidroti arī abu valstu čempioni.

Tikmēr par Latvijas komandām tiek plānots, ka piedalīsies piecas. Kā zināms, tad HK “Liepāja” sezonu izlaidīs.

Iepriekš intervijā ar “Hokejazinas.com” Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sporta menedžeris Jānis Straupe sacīja: “Zem jautājuma zīmes ir Daugavpils “Dinaburga” dalība čempionātā, taču izskatās, ka viss varētu atrisināties pozitīvi. Līdzīgi ir ar “Olimp/Venta 2002” komandu – lai kā nākamsezon sauktos šī komanda, tā cīnās, lai būtu virslīgā. “Zemgale/LLU”, “Mogo/LSPA”, HS “Rīga” un “Prizma” ir klubi, par kuriem mums šaubu nav. Šie klubi gatavojas jaunajai sezonai un ceram, ka sešas komandas nākamsezon OHL redzēsim.”

Pļāvējs atklāja, ka šobrīd lielākā cīņa par iespēju atrast finansējumu nākamgad ir HK “Olimp” vienībai, bet situācija esot optimistiska.

Autors: Roberts Ūdris Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)