Pļāvējs: Ja interese pieaugs, varēsim vērot virslīgu “Arēnā Rīga”

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar Latvijas Televīziju atzina, ka ideja par “Optibet” hokeja līgas (OHL) finālsērijas aizvadīšanu “Arēnā Rīga” bija, taču klubi vēlējās tomēr spēlēt savos mājas laukumos.

Par finālsēriju starp “Zemgale/LLU” un “Olimp/Venta 2002” Pļāvējs sacīja: “Hokejs ir dinamisks, abas komandas cīnās par katru ripu un vēlas uzvarēt. Spēle ir agresīva, abas komandas epizodes pabeidz ar spēka paņēmieniem. Negrasos komentēt spēles iznākumu, jo esam redzējuši, ka hokejisti spēlē līdz pēdējām sekundēm.”

Par virslīgas čempionātu federācijas pārstāvis norādīja, ka aizvadītā sezona bijusi izaicinājumiem pilna.

“Komandas, kuras iekļūs play-off, varēja jau laicīgi zināt, taču jāsaka, ka izaicinājumi bija. Bija pandēmija, sezonas pēdējie metri kalendārā bija blīvi. Mainījās arī dažu komandu sastāvi. Lai arī četrinieks bija zinams, play-off ir play-off un viss sākās no nulles.”

LHF valde martā lēma, ka sākot ar 8. martu jāaptur dalība spēlētājiem, kuriem ir Krievijas Federācijas vai Baltkrievijas Republikas pilsonība. Tāpat tika nolemts, ka klubi, kuros ir šie spēlētāji, var pieteikt papildu hokejistus. Komandas drīkst sastāvu papildināt ar tādu spēlētāju skaitu, kāds ir atsaukts sakarā ar pieņemto lēmumu.

“Diskusijas bija ar katru no klubiem, kuru tas skāra. Domas dalījās, bet emocionāli sapratām, ka tas bija pareizs lēmums. Sports cieta, bet jāšķiro prioritātes. Varējām redzēt, ka Liepājā sastāva izmaiņas sportisko garu nemainīja un jaunie sevi labi pierādīja.

Strādājam pie tā, lai uzlabotu čempināta vizuālo tēlu un komunikāciju, un mēģināsim piesaistīt jaunus atbalstītājus. Tas dos pamatu komandām piesaistīt naudu no saviem atbalstītājiem.”

Tikmēr uz jautājumu par iespēju klubiem finālsēriju aizvadīt “Arēnā Rīga”, Pļāvējs atbildēja: “Jārespektē komandu vēlmes spēlēt savā mājas laukumā. Ja interese turpinās augt, tad varēsim vērot Latvijas čempionāta spēles nākamgad arī “Arēnā Rīga”, izteicās federācijas pārstāvis.

Autors: hokejazinas.com Avots: LTV

Komentāri (0)