“Panter” sīvā cīņā izrauj uzvaru pret “Prizmu” un atgriež sēriju Tallinā

Optibet hokeja līgas (OHL) otrajā ceturtdaļfināla spēlē HK “Prizma” Rīgā ar rezultātu 5:6 (1:1, 3:3, 1:2) piekāpās Tallinas “Panter”.

Sērijā līdz kādas komandas trīs uzvarām rezultāts kļuvis 1-1.

Mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad precīzs bija “Prizma” hokejists Emīls Ezītis. Septiņas minūtes vēlāk Daniils Fursa panāca 1:1.

Otrās trešdaļas ievadā pantēru aizsargs Savelijs Novikovs realizēja vairākumu. Piecas minūtes vēlāk ar izmantotu vairākumu atbildēja Krists Apsītis. Vien pēc pusotras minūtes Apsītis atgrieza pārsvaru mājiniekiem. Taču 51 sekundi vēlāk Rasmuss Kīks vairākumā izlīdzināja rezultātu. Tuvojoties trešdaļas beigām, komandas apmainījās ar vārtu guvumiem 61 sekundes laikā. No sākuma japānis Šuma Kinebuči vairākumā izvirzīja “Panter” vadībā, bet vēlāk Ezītis guva savus otros vārtus – 4:4.

Trešā perioda 6. minūtē Roberts Krauklis iemeta piekto ripu Tallinas komandas vārtos. Perioda otrajā pusē Maksims Lovkovs un Daņils Carkovskis apgrieza spēles gaitu, gūstot divus vārtus, kas ļāva “Panter” svinēt panākumu.

“Prizma” vārtus sargāja Jānis Auziņš, tiekot galā ar 27 no 33 metieniem, taču “Panter” vārtsargs Jesse Makajs atvairīja 32 no 37 metieniem.

Sērijas trešā spēle norisināsies Tallinā 6. martā, plkst. 18.00.