Ozoliņam un Jekimovam četri punkti, “Kurbads” pieveic “HS Rīga”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē HK “Kurbads” viesos ar rezultātu 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja “HS Rīga” vienību.

Pirmā perioda 12. minūtē “Kurbada” kapteinis Artūrs Ozoliņš atklāja mača rezultātu, bet 20. minūtē Antons Macijevskis panāca neizšķirtu.

Vien trīs sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Artūrs Ozoliņš ar saviem otrajiem vārtiem spēlē atjaunoja viesu pārsvaru, bet otrā perioda 16. minūtē Artūrs Mickēvičs izcēlās ar trešajiem “Kurbada” vārtiem.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Aleksandrs Novikovs palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām, ko “Kurbadam” arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Viesu kluba kapteinis Artūrs Ozoliņš šajā mačā nopelnīja divus vārtu guvumus un divas piespēles, bet Roberts Jekimovs izcēlās ar četrām piespēlēm.

Arginto Milbergs atvairīja 17 no 18 “HS Rīga” metieniem, bet Linards Feldbergs tika galā ar 28 no 32 “Kurbada” raidījumiem.

“Kurbads” ar 13 punktiem deviņās spēlēs atrodas otrajā vietā OHL, bet “HS Rīga” ar sešiem punktiem sešās cīņās ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Kurbads” aizvadīs 21. oktobrī viesos plkst. 13:30 pret “Mogo/LSPA”, bet “HS Rīga” sezonu turpinās 21. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Tallinas “Panter”.