”Olimp/Venta 2002” pārmētā ”Zemgale/LLU”, bet smagi zaudē pirmajā fināla mačā

Vakar pirmajā Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijas pirmajā mačā ”Zemgale/LLU” komanda ar rezultātu 5:0 sagrāva ”Olimp/Venta 2002” vienību un izvirzījās vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja Jelgavas kluba hokejists Klāvs Veinbergs, bet 17. minūtē pārsvaru vairākumā dubultoja Artūrs Ozoliņš.

Otrā mača nogriežņa trešajā minūtē Roberts Jekimovs palielināja “Zemgale/LLU” priekšrocību līdz trīs ripām, piespiežot ”Olimp/Venta 2002” ripu ķērāju Rūdolfu Gustu Lagzdiņu atstāt vārtus. Lagzdiņa vietā stājās Kārlis Zakarevkis. Vien 58 sekundes vēlāk Kristers Brauns iemeta ceturtos vārtus jelgavnieku labā.

Devītajā otrā perioda minūtē Artūrs Ozoliņš vairākumā guva savus otros vārtus šajā cīņā. Trešajā trešdaļā Ēriku Vītolu ”Zemgale/LLU” vārtos nomainīja Rihards Cimmermanis, bet komandas ar vārtu guvumiem vairs neizcēlās.

Zemgales hokejisti šajā mačā pa vārtiem izpildīja vien 20 metienus, bet ”Olimp/Venta 2002” spēlētāji 34 reizes raidīja ripu pa pretinieku vārtiem. Nākamais mačs paredzēts rīt, 6. aprīlī, kad komandas vēlreiz tiksies Jelgavas ledus hallē.