OHL 1/4 fināls šodien pārceļas uz Pārdaugavu

Optibet hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfinālā šodien tiks aizvadīta otrā spēle starp Tallinas “Panter” un HK “Prizma” komandām. Spēle norisināsies “Volvo” sporta centrā, un tās sākums šovakar pulksten 19.00.

Sērijas pirmajā spēlē sestdien Tallinā uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Prizma” hokejisti, izvirzoties 1/4 finālā vadībā ar 1-0.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Emīls Ezītis, Kristers Bormanis un Edijs Brahmanis, savukārt zaudētāju rindās Daņils Fursa un Rasmus Kīks.

Aizvadītā mača otrajā periodā “Panter” aizsargs Saveli Novikovs saņēma 5+20 spēles sodu par bīstamu spēli galvas rajonā. Visticamāk, aizsargam šodienas spēli nāksies izlaist.

Pēc ilgāka pārtraukuma “Prizma” vārtos stājās Jānis Auziņš, kurš atvairīja 24 pretinieku metienus, savukārt “Panter” vārtsargs Villems-Henriks Koitmā tika galā ar 30 metieniem.

Regulārajā sezonā abas komandas uzvaras dalīja uz pusēm. “Prizma” uzvarēja abas mājas spēles ar 4:0 un 3:1, savukārt “Panter” bija pārāki abos mačos Tallinā – 4:2 un 5:1.