”Mogo/LSPA” sagrauj ”Olimp/Venta 2002” un panāk sērijā neizšķirtu

Pirmo uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) pusfinālsērijā pret “Olimp/Venta 2002šodien izcīnīja ”Mogo/LSPA” komanda, kas svinēja graujošu panākumu ar 6:0 (2:0, 3:0, 1:0) un panāca sērijā neizšķirtu (1-1).

Kārlis Bucenieks jau trešajā minūtē izvirzīja ”Mogo/LSPA” vadībā, bet pirmā perioda pēdējā minūtē Jānis Ozoliņš dubultoja mājinieku pārsvaru. Otrajā trešdaļā, ar precīziem metieniem izceļoties Rūdolfam Polcam, Ozoliņam un Ričardam Grīnbergam, ”Mogo/LSPA” panāca jau 5:0.

Pēdējā periodā Lauris Bajaruns vēl vienu ripu nogādāja ”Olimp/Venta 2002” vārtos un nodrošināja mājiniekiem uzvaru ar 6:0. ”Mogo/LSPA” revanšējās pretiniekiem par sērijas pirmajā mačā piedzīvoto zaudējumu un sērijā panāca izlīdzinājumu.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Ozoliņš. Tāpat pie diviem rezultativitātes punktiem tika arī Gatis Gricinskis, Andris Siksnis un Ričards Grīnbergs. Tikmēr vārtos nevainojams bija Henrijs Ančs, kurš atvairīja visus 32 viesu izdarītos metienus un aizvadīja sauso spēli.

Sērijas nākamā spēle tiks aizvadīta otrdien (pulksten 19:15).

Autors: Rainers Rogs Avots: OHL