Miļuns: Nākamsezon OHL būs augstākais līmenis, kādu Latvijā varēs redzēt

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba HK “Prizma” galvenais treneris Ēriks Miļuns intervijā Latvijas Televīzijai sacīja, ka nākamsezon Latvijas čempionāts varētu kļūt vēl saistošāks līdzjutējiem.

“Esmu redzējis visas finālsērijas spēles, tās ir līdzīgas. Sērija, tāpat kā abi pusfināli, ir līdzīga un skatāma. Visiem būtu interesantāk, ja fināls nebeigtos četrās spēlēs,” sacīja treneris.

Finālā “Olimp/Venta 2002” sērijas trešo spēli ar “Zemgale/LLU” aizvada “Volvo” hallē Pārdaugavā, lai gan mājas halle klubam ir Piņķos. Miļuns to skaidro ar dažādiem iemesliem.

“Olimp/Venta 2002” ir mūsu sadraudzības komanda. Divas komandas spēlē Pārdaugavā. Viņu sastāvā puse agrāk spēlējusi “Prizma” komandā. Dažādu iemeslu dēļ viņi spēlē mūsu hallē, taču šī sadarbība ir abiem izdevīga. Neskatoties uz to, ka mēs netikām play-off, “Olimp/Venta 2002” kompensē to. Domāju, ka hallē ir ap 1200 līdz 1250 skatītājiem šovakar. Ja būtu pēdējā sērijas spēle, mēs uzstādītu Latvijas rekordu. Domāju, ka ietilpība “Volvo” hallē ir gandrīz 2000.

2014. gadā Par Latvijas čempioniem kļuva “Prizma” hokejisti. Miļuns teic, ka daudz kas ir mainījies kopš tā brīža, bet daudz kas arī palicis nemainīgs virslīgā.

“Visam ir objektīvi iemesli. Pozitīvs piemērs ir “Zemgale/LLU” un “Liepāja”, kuras ir reģionālas komandas. Kad Rīgā spēlēja Rīgas “Dinamo”, konkurence [ar viņiem] bija neiespējama. Nākamais gads varētu būt pozitīvs, jo tas būs augstākais līmenis, kādu šeit varēs redzēt. Un to pamanīt arī tagad tribīnēs. Arvien lielāka interese par vietējo čempionātu,” izteicās treneris.

 

Autors: hokejazinas.com

Komentāri (0)