Milbergs atkal lielisks, “Kurbads” iemet sešus un pārspēj “Hockey Punks”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā HK “Kurbads” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (2:0, 2:2, 2:0) pārspēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Kurbada” aizsargs Edgars Dīķis atklāja mača rezultātu, bet Aleksandrs Novikovs 13. minūtē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Artūrs Sedjukēvičs izcēlās ar trešo mājinieku precīzo metienu, bet Ronalds Dvončs 11. minūtē vairākumā vienus vārtus atguva.

Artūrs Mickēvičs 16. minūtē realizēja “Kurbada” skaitlisko pārsvaru un panāca rezultātu 4:1, bet Iļja Četvertaks 20. minūtē nopelnīja otro Viļņas kluba precīzo metienu.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Dāvids Livšics vairākumā atjaunoja kurbadiešu trīs vārtu priekšrocību, bet 19. minūtē Matīss Bīriņš izmantoja skaitlisko pārsvaru un guva sestos mājinieku vārtus, kas kļuva par noslēdzošajiem šajā mačā.

Arginto Milbergs atvairīja 36 no 38 “Hockey Punks” metieniem, bet Simas Baltrūnas tika galā ar 33 no 39 “Kurbada” metieniem.

“Kurbads” ar 20 punktiem 13 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet “Hockey Punks” ar vienu punktu 12 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Kurbads” aizvadīs 18. novembrī mājās plkst. 19:00 pret Kauņas “City”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 18. novembrī viesos plkst. 19:00 pret “HS Rīga” vienību.