SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Mainīts OHL koncepts un nosaukums

Optibet hokeja līga (OHL) ieviesusi izmaiņas nosaukumā sakarā ar Lietuvas komandu pievienošanos, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

2022./23. gada sezonā OHL startēs deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas. Sakarā ar šo, mainīts turnīra nosaukums uz “Optibet hokeja līga, Baltijas čempionāts”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

OHL izslēgšanas spēļu uzvarētājs tiks kronēts par Baltijas čempionu. Tikmēr vienības, kuras ieņemas augstākās pozīcijas no Latvijas un Lietuvas – būs atzītas par savu valstu čempioniem. Nākamajā OHL sezonas čempionātā komandas aizvadīs četru apļu turnīru. Līdz ar to kopumā tiks izspēlētas 144 spēles.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļūs astoņas komandas. Ceturtdaļfināls notiks līdz divām uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL galveno trofeju norisināsies līdz četriem panākumiem.

Jaunatnes Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) čempionātā šogad startēs astoņas komandas. Katra komanda aizvadīs trīs apļu turnīru, kas nozīmē katrai vienībai 28 cīņas regulārajā čempionātā. Tikmēr “playoff” iekļūs četras labākās komandas. JAHL čempionāts jau šobrīd norit pilnā sparā!

17. septembrī tiks dots starts Baltijas sieviešu hokeja čempionātam. A grupā labākās komandas tiks veidotas no četrām Latvijas komandām, kā arī Lietuvas un Igaunijas izlasēm. Savukārt B grupā, ieskaitot jaunpienācējas no Talsiem un Ozolniekiem, piedalīsies pieci Latvijas un divi Lietuvas klubi.

Tāpat septembra sākumā savus pirmos mačus aizvadīs komandas Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā (LBJČH). Kopumā LBJČH šosezon startēs 127 komandas, no kurām piecas būs no Lietuvas, bet divas no Igaunijas. Šosezon LBJČH spēlēs liels skaits Ukrainas jauno hokejistu. Šogad sacensības norisināsies septiņās vecuma grupās: U9, U10 (jauninājums), U11, U12, U13, U15 un U17.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)