Mahalam Hat-trick, “City” mājās pieveic “Hockey Punks”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Kauņas “City” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (0:0, 2:1, 3:0) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” klubu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 14. sekundē “City” uzbrucējs Nazars Ružņikovs atklāja mača rezultātu.

Piektajā minūtē Ondrejs Mahala dubultoja mājinieku pārsvaru, bet astotajā minūtē Iļja Četvertaks vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 39. sekundē Ondrejs Mahala guva savus otros vārtus spēlē, bet Kostas Gusevas sestajā minūtē palielināja “City” priekšrocību līdz trim ripām.

12. minūtē Ondrejs Mahala noformēja Hat-trick, izceļoties ar mājinieku piekto ripu šajā spēlē. Šo pārsvaru Kauņas klubs arī noturēja līdz spēles beigām.

Sergijs Pisarenko atvairīja 18 no 19 “Hockey Punks” metieniem, bet Artūrs Pavļukovs tika galā ar 35 no 40 “City” raidījumiem.

Kauņas klubs ar astoņiem punktiem sešās cīņās atrodas piektajā vietā OHL, bet Viļņas komanda ar vienu punktu deviņos mačos ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “City” aizvadīs 28. oktobrī mājās plkst. 17:00 pret aizvadīto divu sezonu OHL čempionvienību “Zemgale/LBTU”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 21. oktobrī viesos plkst. 13:00 pret Rīgas “Prizma/IHS”.