M. Rēdliham divi vārti, Rīgas ”Dinamo” viesos sakauj ”DLSS/Dinaburga”

Optibet hokeja līgā (OHL) pārliecinošu uzvaru šovakar izcīnīja Rīgas ”Dinamo”, kas izbraukumā ar 8:2 (2:1, 3:0, 3:1) sakāva Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” hokejistus. Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās pieredzējušais Miķelis Rēdlihs.

Kristiāns Zelts jau trešajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet astotajā minūtē Renārs Cipruss dubultoja Rīgas ”Dinamo” pārsvaru (2:0). Pirmās trešdaļas beigās gan mājinieki vienus vārtus atguva, precīzam esot Maksimam Galilejevam, un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Otrajā periodā dinamieši iemeta trīs bezatbildes vārtus un nostiprināja savu pārsvaru. Otrā spēles nogriežņa ievadā ar gūtiem vārtiem izcēlās Miķelis Rēdlihs un Emīls Ezītis, bet 35. minūtē precīzs bija arī Krists Apsītis, kurš uz tablo panāca ļoti pārliecinošo 5:1.

Pēdējā trešdaļā Rīgas ”Dinamo” pretinieku vārtos nogādāja vēl trīs ripas. Viesu rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Roberts Potapenko, Edijs Brahmanis un Miķelis Rēdlihs. Tikmēr daugavpilieši atbildēja tikai ar vienu precīzu metienu, atzīmējoties Vadimam Vabiščevičam.

”DLSS/Dinaburga” nākamo spēli aizvadīs 22. oktobrī, kad pulksten 15:00 mājās uzņems Lietuvas klubu Kauņas ”City”. Savukārt Rīgas ”Dinamo” nākamais mačs paredzēts 29. oktobrī (pulksten 13:00) savā laukumā pret Lietuvas komandu Elektrēnu ”Energija”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF