Lietuvas OHL komandu derbijā “City” pārspēj “Hockey Punks”

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar tika aizvadīts divu Lietuvas komandu derbijs. Viļņas “7bet – Hockey Punks” mājās ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās Kauņas “City”.

“City” uzbrucējs Aurimas Gaidauskas 11. minūtē realizēja vairākumu un atklāja mača rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Viļņas komandā spēlējošais latvietis Toms Tiļļa panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda vidū Laisvidas Kudrevičius izvirzīja viļņiešus vadībā pirmo reizi šajā spēlē. Taču jau pēc piecām minūtēm Povilas Verenis atgrieza neizšķirtu. Un jau minūti vēlāk Aivaras Bendžius izvirzīja vadībā “City” un atnesa komandai uzvaru.

“City” vārtsargs Demids Jeremejevs tika galā ar 18 no 20 metieniem. Savukārt, “7bet – Hockey Punks” ripu ķērājs Sergejs Pisarevs atvairīja 39 metienus no 42.

Jeremejevs tika atzīts par labāko Kauņas komandas spēlētāju, kamēr Viļņas vienībai labākais bija Tiļļa.

“City” ar 23 punktiem pēc 27 spēlēm ieņem 6. vietu turnīra tabulā. “7bet – Hockey Punks” atrodās pozīciju zemāk ar 21 punktu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF