“Liepāja” savā laukumā sagrauj vicečempionus “Zemgale/LLU”

“Optibet” hokeja līgā (OHL) pie uzvaras šovakar tika HK “Liepāja”, kas savā laukumā ar 6:1 sagrāva Latvijas pērnās sezonas vicečempionus HK “Zemgale/LLU”.

Abas komandas savā starpā nebiju tikušās ilgāku laiku. Ja jelgavnieki gada sākumā neaizvadīja vairākas spēles pandēmijas dēļ un ilgu laiku bija bez spēļu prakses, tad liepājnieki pēdējā mēneša laikā aizvadījuši vairākus mačus, tiekot pie svarīgām uzvarām.

Šīvakara mačā uzvarētāju rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās komandas kapteinis Verners Egle, bet pa reizei precīzi bija Dmitrijs Seļjutins, Artjoms Anosovs, Kristaps Nīmanis un Eimants Noreika. Savukārt zuadētāju sastāvā vienīgos vārtus guva Artūrs Ozoliņš.

Vēl vienā spēlē “Olimp/Venta 2002” ar 3:2 pārspēja HS “Rīga” hokejistus. Jau mačā sākumā HS “Rīga” izvirzījās vadībā ar 2:0, bet “Olimp/Venta 2002” pirmajā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, bet otrā periodā beigās guva uzvaras vārtus.

Turnīra tabulā “Zemgale/LLU” ar 45 punktiem 27 mačos ieņem otro vietu, bet “Liepāja” ar 38 punktiem 26 spēlēs atrodas vietu zemāk – trešajā pozīcijā.

Savukārt “Olimp/Venta 2002” ar 32 punktiem atrodas 4. vietā, bet HS “Rīga” – ar 17 punktiem 5. vietā.

Autors: hokejazinas.com