“Kurbads” trešajā periodā atspēlējas un bullīšos pieveic čempionus

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē HK “Kurbads” komanda mājās ar rezultātu 6:5 (2:2, 1:3, 2:0, 0:0, 1:0) pārspēja aizvadīto divu sezonu čempionvienību Jelgavas “Zemgale/LBTU”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Kurbada” uzbrucējs Roberts Jekimovs vairākumā atklāja mača rezultātu, bet Kevins Strādnieks 31 sekundi vēlāk panāca neizšķirtu.

Artūrs Mickēvičs 12. minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet Gustavs Millers 15. minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Artīrs Karaša deva priekšrocību “Zemgale/LBTU”, taču Matīss Bīriņš trešajā minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

15. minūtē Kristiāns Zelts guva ceturtos jelganieku vārtus, bet 18. minūtē Eimantas Noreika dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 52. sekundē Davids Livšics samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 11. minūtē Roberts Jekimovs realizēja kurbadiešu skaitlisko pārsvaru un panāca 5:5.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, taču pēcspēles metienos Artūra Ozoliņa, Davida Livšica un Roberta Jekimova precīzie metieni deva uzvaru “Kurbadam”. Vienīgo viesu bullīti realizēja Renarts Džerods Alksnis.

Arginto Milbergs atvairīja 20 no 25 “Zemgale/LBTU” metieniem, bet Maruiss Bajaruns-Galejs tika galā ar 42 no 47 “Kurbada” raidījumiem.

“Kurbads” ar 41 punktu 29 spēlēs atrodas trešajā pozīcijā OHL, bet “Zemgale/LBTU” ar 49 punktiem 28 cīņās ieņem pirmo vietu līgā.

Nākamo spēli “Kurbads” aizvadīs 17. februārī mājās plkst. 19:00 pret “HS Rīga”, bet “Zemgale/LBTU” sezonu turpinās 14. februārī viesos plkst. 19:30 pret Elektrēnu “Airwell Energija”.