”Kurbads” izlaiž pārsvaru, taču izglābjas pēdējā trešdaļā

Optibet hokeja līgā (OHL) šīs dienas vienīgajā spēlē HK “Kurbads” izbraukumā ar 6:4 (2:0, 0:3, 4:1) pieveica Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

Artūrs Ozoliņš jau ceturtajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Aleksandrs Novikovs pirmā perioda beigās, realizējot skaitlisko vairākumu, dubultoja “Kurbada” pārsvaru.

Otrajā trešdaļā mājinieki guva trīs vārtus un apgrieza spēli ar kājām gaisā. Timons Mažulis 28. minūtē panāca 1:2, bet Laisvids Kudrevičs 38. minūtē atjaunoja uz tablo līdzsvaru. 29 sekundes pirms otrā perioda beigām Kudrevičs guva savus otros vārtus mačā un izvirzīja Lietuvas klubu vadībā ar 3:2.

Viesi gan nepalika atbildi parādā un pēdējā trešdaļā nokārtoja uzvaru. Davids Livšics 49. minūtē panāca neizšķirtu, bet Roberts Jekimovs 53. minūtē atguva “Kurbadam” vadību. Artūrs Mickevičs 56. minūtē dubultoja Latvijas kluba pārsvaru, bet pēc 28 sekundēm Novikovs, izceļoties otro reizi mačā, panāca jau 6:3. Pēdējā minūtē Ronalds Dvončs vienus vārtus mājiniekiem atguva.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Novikovs, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. “Kurbada” vārtos Arginto Milbergs atvairīja 22 no 26 (84,62%) metieniem. Tikmēr Arturs Pavļikovs pretējā laukuma galā neitralizēja 30 no 36 (83,33%) metieniem.

Latvijas klubs ar 28 punktiem 21 spēlē ieņem trešo vietu līgā, bet Lietuvas komanda ar vienu iegūtu punktu 22 mačos ierindojas pēdējā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Abiem klubiem šī bija pēdējā spēle šī kalendārā gada ietvaros. Nākamo maču “Kurbads” aizvadīs 4. janvārī, plkst. 19:00 viesojoties pie HS ”Rīga”. Savukārt “Hockey Punks” 6. janvārī plkst. 18:30 savā laukumā uzņems Tallinas “Panter”.