“Kurbads” iemet sešus vārtus un revanšējas pret “City”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā HK “Kurbads” komanda mājās ar rezultātu 6:3 (3:1, 3:1, 1:0) apspēlēja Kauņas “City” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Kurbada” uzbrucējs Jēkabs Siliņš atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Artūrs Mickēvičs dubultoja pārsvaru.

12. minūtē Matīss Bīriņš panāca 3:0 mājinieku labā, bet 54 sekundes vēlāk Lukas Žukauskas vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas 49. sekundē Roberts Jekimovs atjaunoja “Kurbada” trīs vārtu pārsvaru, taču trešajā minūtē Matīss Bīriņš guva piektos kurbadiešu vārtus.

Septītajā minūtē Renārs Cipruss izcēlās ar sesto mājinieku precīzo metienu, bet 16. minūtē Ondrejs Mahala vairākumā otro reizi ieraidīja ripu “Kurbada” vārtos.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Lukas Žukauskas samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām, taču atspēlēties viesiem neizdevās un “Kurbads” izcīnīja uzvaru.

Arginto Milbergs atvairīja 21 no 24 “City” metieniem, bet Sergijs Pisarenko pirms nomaiņas tika galā ar desmit no 16 “Kurbada” raidījumiem. Martins Petiuls apstādināja visus 12 atlikušos metienus.

“Kurbads” ar 22 punktiem 15 spēlēs atrodas trešajā vietā OHL, bet “City” ar desmit punktiem 11 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā līgā.

Nākamo maču “Kurbads” aizvadīs 22. novembrī viesos plkst. 19:30 pret “Zemgale/LBTU”, bet “City” sezonu turpinās 25. novembrī mājās plkst. 17:00 pret Rīgas “Prizma/IHS” vienību.