Kuldam 1+1, “Zemgale/LLU” izvirzās vadībā sērijā

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) izslēgšanas spēļu pusfināla trešajā mačā HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) viesos pārspēja HK “Liepāja” un izvirzījās vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Neizšķirts rezultāts mačā turējās līdz pat pirmās trešdaļas izskaņai, kad HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Novikovs 19. minūtē atklāja mača rezultātu. 32 sekundes vēlāk Klāvs Veinbergs jau panāca divu vārtu pārsvaru Zemgales klubam.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Kristaps Roķis palielināja pārsvaru līdz trīs ripām, bet Edgars Kulda 17. minūtē guva ceturtos vārtus HK “Zemgale/LLU” labā. Kuldam šajā spēlē vārtu guvums un rezultatīva piespēle.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē HK “Liepāja” aizsargs Ralfs Grīnbergs guva vienīgos vārtus savas komandas labā, izbojājot sauso maču Ērikam Vītolam.

Nākamais mačs abām komandām piektdien, plkst. 19:40. Sērijas ceturtā cīņa arī notiks Liepājā.