Kulda pagarinājuma varonis, fināls pārceļas uz Pārdaugavu

Šovakar Jelgavā “Optibet” hokeja līgas (OHL) finālā otro savstarpējo spēli aizvadīja “Zemgale/LLU” un “Olimp/Venta 2002” komandas. Uzvaru ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pagarinājumā izcīnīja “Zemgale/LLU” komanda, sērijā palielienot savu pārsvaru līdz 2-0.

Pirmie rezultātu pirmajā periodā atklāja viesi, kad 3. minūtē pēc veiksmīgi iesākta ātra uzbrukuma atlekušo ripu vārtu priekšā vārtos raidīja Sandis Grīnbergs. Mača vidusdaļā “Olimp/Venta 2002” guva otros vārtus, kad skaitliskajā vairākumā 2:0 panāca Reinis Mārtiņš Lejnieks.

Pagāja četras minūtes un pie pirmajiem vārtiem mačā tika jelgavnieki, kad vārtu priekšā viens tika atstāts Roberts Jekimovs. Otrajā trešdaļā vārti vairs netika gūti un pēc spēlētām 40 minūtēm minimāls pārsvars piederēja viesiem.

Trešajā periodā mājinieki spēlēja aktīvāk, mēģinot panākt izlīdzinājumu, un tas viņiem arī izdevās. Divreiz pēc kārtas noraidījumu nopelnīja Georgijs Pujacs un otrajā vairākumā Roberts Petrovičs trešdaļas 12. minūtē panāca 2:2. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un sekoja pagarinājums, kurā pēc spēlētām divām minūtēm uzvaru jelgavniekiem atnesa Edgars Kulda.

Sērijas pirmajā spēlē jelgavnieki bija pārāki ar 5:0. Nākamā spēle šo piektdien norisināsies “Volvo” ledus hallē.

Atgādināsim, ka abas komandas regulārajā sezonā savā starpā tikās sešas reizes, piecās no tām pie uzvaras tiekot jelgavniekiem. Rezultāti bija sekojoši: 7:4, 2:1, 7:1, 4:1 un 3:2 pēcspēles metienos, bet vienīgo reizi “Olimp/Venta 2002” hokejisti bija parāki pēcspēles metienos ar 4:3.

Autors: hokejazinas.com