Kauņas “City” pārsteidz un uzvar “Kurbadu”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē “HK Kurbads” mājās piekāpās Kauņas “City” ar rezultātu 3:5 (0:2, 0:1, 3:2).

Ceturtajā minūtē Lūkass Žukauskas atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk Deniss Gončarenko dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 7. minūtē Nazars Ružņikovs panāca 0:3.

Trešajā periodā jau 26. sekundē Ondrejs Mahala guva ceturtos komandas vārtus. Minūti vēlāk “Kurbads” vienus vārtus atguva, izceļoties Aleksandram Novikovam. Pusotru minūti vēlāk Novikovs guva savus otros vārtus. 14. minūtē Aivars Bendžius panāca 2:5 vairākumā, bet 47 sekundes līdz finālsirēnai Roberts Jekimovs iemeta trešos kurbadiešu vārtus, uzstādot mača gala rezultātu.

“Kurbads” vārtsargs Arginto Milbergs atvairīja 19 no 24 metieniem, taču “City” vārtus sargājošais Sergejs Pisarenko tika galā ar 49 no 52 metieniem.

Abas komandas jau rītdien, 19. novembrī, spēkosies atkārtoti.