Karašam Hat-trick, ”Zemgale/LBTU” izrēķinās ar pastarīti

Pārliecinošu uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja iepriekšējo divu sezonu čempione “Zemgale/LBTU”, kas savā laukumā ar 12:2 (1:0, 4:1, 7:1) sagrāva Lietuvas klubu Viļņas “Hockey Punks”.

“Zemgale/LBTU” vien 17. minūtē atklāja mača rezultātu, kad precīzs bija Kristaps Roķis, bet otrās trešdaļas pirmajā pusē mājinieki guva četrus vārtus pēc kārtas, precīziem esot Gatim Gricinskim, Kristiānam Zeltam, Artūram Karašam un Artūram Homjakovam, un panāca uz tablo jau 5:0. Otrā perioda beigās Iļja Četvertaks viesiem vienus vārtus atguva, taču mājinieki nepalika atbildi parādā.

Pēdējā trešdaļā jelgavnieki pretinieku vārtos sabēra septiņas ripas, divreiz izceļoties Karašam, bet pa reizei precīziem esot Kevinam Strādniekam, Mārtiņam Porejam, Gustavam Milleram, Homjakovam un Roķim. Lietuvas klubs uz šo “Zemgale/LBTU” vārtu birumu spēja atbildēt tikai ar Ronalda Dvonča precīzo metienu.

Karaša izcēlās ar Hat-trick un rezultatīvu piespēli. Tāpat četrus punktus uzvarētāju sastāvā sakrāja arī Gricinskis (1+3) un Rinalds Vutkevičs (0+4).

Mariuss Bajaruns-Galejs mājinieku vārtos atvairīja 13 no 15 (86,67%) pretinieku metieniem, bet Arturs Pavļikovs Lietuvas kluba vārtos tika galā ar 43 no 54 (79,63%) metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar 53 punktiem 31 mačā šobrīd ir līgas līdere, taču tikai par diviem punktiem apsteidz otrajā pozīcijā esošo “Mogo/LSPA”. Turklāt rīdziniekiem ir viena spēle rezervē. Savukārt “Hockey Punks” ar pieciem punktiem 31 mačā ierindojas pēdējā vietā līgā.

Abām komandām regulārajā sezonā vairs jāaizvada tikai pa vienai spēlei. Jelgavnieki regulāro čempionātu noslēgs 28. februārī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot HS ”Rīga”, bet Viļņas klubs 28. februārī, plkst. 19:30 viesosies pie Kauņas “City”.