“HS Rīga” vēlreiz pārliecinoši apspēlē “Hockey Punks”

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas mačā “HS Rīga” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (2:0, 3:0, 1:2) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “HS Rīga” uzbrucējs Maksims Pumpiņš vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Kārlis Nauris Česlis vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca 2:0.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Mārcis Smirnovs guva trešos mājimieku vārtus, Edvīns Bērziņš 18. minūtē vairākumā palielināja “HS Rīga” pārsvaru līdz četrām ripām, bet Timurs Solostejs 20. miinūtē piekto reizi ieraidīja ripu “Hockey Punks” vārtos.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Kajuss Zejnalovs vienus vārtus atguva, bet vien 32 sekundes vēlāk Kirils Struks samazināja rezultāta starpību līdz trim ripām.

Nepilnu pusotru minūti pirms spēles beigām Aleksandrs Zaprivoda atjaunoja “HS Rīga” četru vārtu priekšrocību, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Linards Feldbergs atvairīja 30 no 32 “Hockey Punks” metieniem, bet Simas Baltrūnas tika galā ar 36 no 42 “HS Rīga” raidījumiem.

Rīdzinieki ar 12 punktiem 13 spēlēs ieņem sesto vietu turnīra tabulā, bet Viļņas klubs ar vienu punktu 14 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā.

Nākamo spēli “HS Rīga” aizvadīs 25. novembrī viesos plkst. 17:00 pret Elektrēnu “Airwell-Energija”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 22. novembrī viesos plkst. 19:15 pret “Mogo/LSPA”.