HS “Rīga” samet 13 ripas “Dinaburga” vārtos

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien HS “Rīga” sagrāva Daugavpils “DNSS/Dinaburga” ar 13:3 (7:1, 1:1, 5:1).

Rīdzinieki sāka dominēt jau no paša sākuma, pirmajā periodā ieraidot septiņas ripas Daugavpils komandas vārtos. Pa diviem vārtiem guva Toms Mots un Kristers Ansons, taču pa golam guva Kristers Bukšs, Raivis Strazdiņš un Gints Šnepsts.

Otrajā trešdaļā komandu spēle bija līdzīga, abām gūstot pa vieniem vārtiem. Otrajā minūtē Edgars Petrovs guva otros daugavpiliešu vārtus, bet nedaudz vēlāk Antons Macijevskis atguva rīdziniekiem sešu vārtu pārsvaru.

Trešajā periodā “Rīga” turpināja dominēt, sākumā Strazdiņš guva savus otros vārtus spēlē, pēc tam Krists Retenais un Valters Niedrājs panāca 11:2. Septītajā minūtē Mots izcēlās ar Hat-trick. Pusminūti vēlāk Maksims Galijevs mazākumā guva trešos “Dinaburga” vārtus. 15 sekundes līdz spēles beigām Roberts Skute uzstādīja mača gala rezultātu.