HS ”Rīga” sagrauj Lietuvas čempioni

Ļoti pārliecinošu uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šodien svinēja Oļega Sorokina vadītā HS ”Rīga”, kas, gūstot četrus vārtus pēdējā trešdaļā, mājās ar 6:0 (1:0, 1:0, 4:0) sagrāva Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Rauls Ladusāns 15. minūtē atklāja mača rezultātu, bet Alekss Simanovičs otrā perioda beigās dubultoja HS ”Rīga” pārsvaru. Pēdējā trešdaļā, precīziem esot Kārlim Andersonam, Antonam Macijevskim, Tomam Motam un Rodionam Boltramovičam, mājinieki panāca 6:0.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Mots, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr vārtos nevainojamu maču aizvadīja Jānis Fecers, kurš atvairīja visus 24 pretinieku hokejistu izpildītos metienus. Rīdzinieki pa sāncenšu vārtiem izdarīja 33 metienus.

HS ”Rīga” šis bija trešais panākums pēdējās četrās spēlēs. Sorokina vadītā komanda ar 25 punktiem 25 mačos ieņem ceturto vietu līgā. Tikmēr ”7bet Hockey Punks” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. Lietuvas čempione ar 17 izcīnītiem punktiem 23 spēlēs atrodas priekšpēdējā pozīcijā līgā.

”7bet Hockey Punks” nākamo maču aizvadīs 17. janvārī, kad pulksten 19:00 viesosies pie HS ”Rīga” tuvākās sekotājas Rīgas ”Prizma/IHS”. Savukārt rīdzinieki nākamo spēli aizvadīs vien 28. janvārī, pulksten 13:30 izbraukumā tiekoties ar OHL līderi ”Mogo/LSPA”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF