“HS Rīga” iemet divus vārtus 7 sekundēs un uzvar Rīgas derbijā

Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē starp divām Rīgas komandām “HS Rīga” mājās apspēlēja “Prizma/IHS” ar rezultātu 6:3 (2:2, 2:0, 2:1).

“HS Rīga” uzbrucējs Maksims Pumpiņš atklāja spēles rezultātu jau 13. sekundē. Minūti vēlāk Krists Apsītis panāca izlīdzinājumu. Ceturtajā minūtē Gastons Georgs Grundmanis izveda “Prizma/IHS” vadībā. Perioda vidū Antons Macijevskis panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 4. minūtē Dmitrijs Diļevka guva trešos “HS Rīga” vārtus mačā. Piecas minūtes vēlāk Krists Retenais dubultoja mājinieku pārsvaru, liekot “Prizma/IHS” veikt vārtsarga maiņu.

Trešā perioda vidū Kristers Bormanis vienus vārtus atguva, taču četras minūtes vēlāk Macijevskis atgrieza “HS Rīga” divu vārtu pārsvaru. Vien pēc septiņām sekundēm Diļevka uzstādīja mača gala rezultātu.

“HS Rīga” vārtus sargāja Linards Feldbergs, atvairot 35 metienus no 38, taču “Prizma/IHS” vārtsargs Jānis Auziņš pirms nomaiņas tika galā ar astoņiem no 14 metieniem, bet japānis Jušairo Hirano atvairīja 23 no 25 raidījumiem.

“Prizma/IHS” ieņem 4. vietu ar 22 punktiem 19 spēlēs, kamēr “HS Rīga” atrodas divas pozīcijas zemāk ar 16 mačos izcīnītiem 21 punktu.

Nākamo maču “Prizma/IHS” aizvadīs 16. decembrī viesos pret Elektrēnu “Airwell Energija”. “HS Rīga” nākamā spēle plānota 22. decembrī mājās pret “Airwell Energija”.