HS “Rīga” pārliecinoši uzvar “City”, “Dinamo” pēdējās minūtēs izglābjas un uzveic čempionus

Šovakar Opitibet hokeja līgas (OHL) cīņā HS “Rīga” vienība ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:0, 2:1) viesos pārspēja Kauņas “City” klubu, kas aizvadīja savu pirmo maču līgā.

Pirmās trešdaļas 17. minūtē Gints Šnepsts atklāja rezultātu HS “Rīga” labā. Otrā perioda septītajā minūtē Valters Niedrājs dubultoja pārsvaru vairākumā, bet Kristers Bukšs 16. minūtē guva trešos vārtus.

Rodions Boltramovičs trešā mača nogriežņa sestajā minūtē palielināja HS “Rīga” pārsvaru līdz četrām ripām. Povilas Jagelavičius 38 sekundes vēlāk guva vienīgos vārtus “City” labā, bet 24 sekundes pirms mača beigām Kristers Ansons raidīja piekto precīzo metienu Kauņas komandas vārtos.

Kauņas “City” nākamā spēle 14. septembrī pret HK “Zemgale/LLU”, bet HS “Rīga” 10. septembrī mačs ar Rīgas “Prizma”.

Citā mačā Rīgas “Dinamo” viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja aizvadītās sezonas čempionus HK “Zemgale/LLU”.

Pirmajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet Kristers Brauns otrā perioda 14. minūtē guva pirmos vārtus mačā.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē rīdziniekiem izdevās izglābties – Juris Ziemiņš nepilnu pusminūti pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā vien 36 sekundes pirms beigām uzvaru dinamiešiem izrāva Patriks Zabusovs.

Rīgas “Dinamo” nākamā spēle 10. septembrī pret “Mogo/LSPA”, bet Zemgale 10. septembrī cīnīsies pret Viļņas “Hockey Punks”.