“HS Rīga” otro dienu pēc kārtas Viļņā izcīna uzvaru

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā Viļņas “Hockey Punks” mājās piekāpās “HS Rīga” ar 2:5 (1:0, 1:2, 0:3).

Šī bija komandu otrā savstarpējā spēle divās dienās. Vakar “HS Rīga” ar 7:2 izcīnīja uzvaru.

Rezultātu mača 8. minūtē atklāja “Hockey Punks” uzbrucējs Ernestas Trukšnis, realizējot skaitlisko vairākumu.

Otrā perioda sākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem 16 sekunžu laikā. No sākuma Samuels Blanšē dubultoja panku pārsvaru, bet ātri vien Mārcis Smirnovs samazināja rezultāta starpību. Trešdaļas 17. minūtē Maksims Pumpiņš panāca izlīdzinājumu.

Pirmajās trešā perioda sešās minūtēs rīdzinieki guva trīs vārtus, izceļoties Pumpiņam, Aleksandram Zaprivodam un Edvīnam Bērziņam.

“Hockey Punks” vārtsargs Simas Baltrūnas tika galā ar 33 no 37 metieniem, savukārt “HS Rīga” ripu ķērājs Mikus Vecvanags atvairīja 27 no 29 raidījumiem.

“HS Rīga” ieņem 6. vietu ar četrās spēlēs izcīnītiem četriem punktiem. Tikmēr, “Hockey Punks” sešos mačos tikuši tikai pie viena punkta, noslēdzot OHL tabulu pēdējā 9. vietā pēc sešiem mačiem.