“Hockey Punks” pakutina “Prizma/IHS” nervus, taču piedzīvo 25. zaudējumu pēc kārtas

Šodien Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē Rīgas “Prizma/IHS” komanda mājās ar rezultātu 5:4 (1:0, 2:1, 2:3) apspēlēja Viļņas “Hockey Punks” vienību.

Pirmā perioda 20. minūtē “Prizma/IHS” uzbrucējs Elvis Kaimiņš atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Haralds Štrombergs dubultoja pārsvaru.

Sestajā minūtē Miķelis Rēdlihs vairākumā palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim ripām, bet Rinalds Dvončs devītajā minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Elvis Kaimiņš atjaunoja rīdzinieku trīs vārtu priekšrocību, taču Martuns Lavrovs 24 sekundes vēlāk guva otros “Hockey Punks” vārtus.

Kristaps Nīmanis 18. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 30 sekundes pirms pamatlaika beigām Edijs Brahmanis ieraidīja ripu tukšos Viļņas kluba vārtos un panāca rezultātu 5:3.

“Hockey Punks” gan nemeta plinti krūmos – 12 sekundes pirms beigām Kirils Struks guva ceturtos viesu vārtus, taču beigās atspēlēties Viļņas vienībai neizdevās.

Jānis Auziņš atvairīja 13 no 17 “Hockey Punks” metieniem, bet Simas Baltrūnas tika galā ar 43 no 47 “Prizma/IHS” raidījumiem.

Rīdzinieki ar 29 punktiem 23 spēlēs atrodas ceturtajā vietā OHL, bet Viļņas klubs ar vienu punktu 25 cīņās ierindojas pēdējā, devītajā pozīcijā līgā. Šosezon “Hockey Punks” nav izcīnījuši nevienu uzvaru.

Nākamo spēli “Prizma/IHS” aizvadīs 17. janvārī viesos plkst. 19:30 pret pēdējo divu sezonu OHL čempionvienību “Zemgale/LBTU”, bet “Hockey Punks” sezonu turpinās 18. janvārī mājās plkst. 19:30 pret Elektrēnu “Airwell Energija”.