HK “Kurbads” atgriežas OHL ar uzvaru pār “Panter”

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) mačā HK “Kurbads” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Tallinas “Panter” vienību.

“Kurbads” rezultātu atklāja jau pirmā perioda otrajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Aleksandrs Biškins, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Biškins dubultoja viesu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Kevins Parras vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Artūrs Mickēvičs 17. minūtē atjaunoja “Kurbada” divu vārtu priekšrocību.

Viesu klubs spēja noturēt pārsvaru līdz mača beigām un izcīnīt uzvaru sezonas pirmajā mačā.

Arginto Milbergs apstādināja 23 no 24 “Panter” metieniem, bet Villems-Henriks Koitmā atvairīja 26 no 29 “Kurbada” raidījumiem.

Par labāko spēlētāju viesu klubā tika atzīts Aleksandrs Biškins, bet mājinieku komandā par labāko hokejistu tika izvirzīts Villems-Henriks Koitmā.

Nākamā spēle HK “Kurbads” vienībai paredzēta 16. septembrī plkst. 19:00 mājās pret Rīgas “Prizma/IHS”, bet “Panter” nākamo cīņu aizvadīs 16. septembrī plkst. 18:10 mājās pret “HS Rīga”.