HK “Jēkabpils” izcīna uzvaru labdarības zvaigžņu spēlē

Sestdien, 26. augustā, Jēkabpilī ar vērienu tika aizvadīts festivāls “Roks & hokejs 2023” – Sporta hallē sīvās cīņās Gunāra Meijera ceļojošo kausu izcīnīja HK “Jēkabpils”, pie pilnām tribīnēm ovāciju pavadīta noritēja labdarības zvaigžņu spēle, bet diena noslēdzās stadionā ar košu un skaļu rokkoncertu. Ziedojumos L. Rusiņa nogalinātās sievietes bērniem tika savākti 3301,80 €.

Pasākums sākās ar hokeja turnīru Gunāra Meijera piemiņai. Viņš bija ne tikai dziedātājs un dziesmu sacerētājs, bet arī kvēls un aizrautīgs hokeja līdzjutējs. Ledus laukumā par uzvarām cīnījās četras komandas – HK “Sēļi”, HK “Jēkabpils”, HK “Madona” un HK “Huligan”.

Pamatturnīrā visas komandas izspēlēja vienu apli, cīnoties par ceļazīmi uz finālu. Līdzjutēju iecienītie „Sēļi” līdz finālmačam tika, pamatturnīrā izcīnot uzvaras visās trīs spēlēs – “bullīšos” ar 3:2 pieveica spēcīgi bruņojušos “huligānus”, ar 3:2 izcīnīja uzvaru pār madoniešiem un ar 3:1 apspēlēja “Jēkabpils” hokejistus. Savukārt otra fināliste – “Jēkabpils” komanda guva uzvaras divās no trim pamatturnīra spēlēm – 7:0 pret “Madona”, 1:0 pret “Huligan” un 1:3 pret “Sēļi”. “Huligan” un “Madona” mačs noslēdzās ar 4:0 “huligānu” labā.

Izšķirošā cīņa par G. Meijera kausu izvērtās aizraujoša – sākumā “Jēkabpils” izvirzījās vadībā ar diviem punktiem (2:0), bet “Sēļi” tik vienkārši nepadevās un rezultātu izlīdzināja (2:2). Tomēr veiksmīgāka spēles galotne padevās “Jēkabpils” hokejistiem, un viņi ar rezultātu 3:2 izcīnīja tiesības celt virs galvas pirmo Gunāra Meijera piemiņas turnīra hokeja kausu.

Par labākajiem hokejistiem savās komandās tika atzīti: Raivo Stradiņš (“Madona”), Deivids Sarkanis (“Huligan”), Guntis Džeriņš (“Jēkabpils”) un Sandis Mežaraups (“Sēļi”), savukārt par finālturnīra vērtīgākajiem hokejistiem tika nosaukti: Oskars Ancītis (“Sēļi”) un Jānis Auziņš (“Jēkabpils” vārtsargs).

Pēc tam, kad bija noskaidroti G. Meijera kausa ieguvēji, plkst. 17.00 ledus laukumā, „Baltu Lūšu” mazo hokejistu pavadītas, devās divas zvaigžņotas komandas – “Baltie” un “Zaļie”, lai demonstrētu aizraujošu un izklaidējošu hokeja cīņu.

Zaļo kreklu komandas rindās cīnījās #2 Rodrigo Laviņš, #3 Martins Dukurs, #8 Guntis Galviņš, #9 Jānis Jubalts, #10 Lauris Dārziņš, #19 Miķelis Rēdlihs, #21 Aigars Grāvers, #21 Armands Bērziņš, #22 Oļegs Sorokins, #24 Ivars Vasaraudzis, #74 Raivis Ragainis un #77 Miks Komuls. Vārtus sargāja #35 Toms Tomovics.

Baltajos kreklos spēlēja #6 Ēriks Ševčenko, #8 Jānis Apeinis, #9 Tomass Dukurs, #14 Jēkabs Rēdlihs, #15 Sandis Mežaraups, #17 Aleksandrs Ņiživijs, #20 Harijs Vītoliņš, #26 Normunds Vībāns, #59 Oskars Ancītis, #81 Kalvis Dobkevičs, #87 Gints Meija un #99 Guntis Džeriņš. Vārtos – #31 Edgars Masaļskis.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 8:7 “Baltās” komandas labā, kuras sastāvā vārtus guva J. Apeinis (pēc A. Ņiživija un G. Meijas piespēlēm), A. Ņiživijs (G. Meija), A. Ņiživijs (G. Meija, H. Vītoliņš), O. Ancītis (J. Apeinis, N. Vībāns), J. Rēdlihs (K. Dobkevičs, A. Ņiživijs), J. Apeinis (G. Meija, G, Džeriņš), Guntis Džeriņš (G. Meija) un T. Dukurs (A. Ņiživijs).

Zaļo kreklu valkātāju vidū ar punktiem izcēlās A. Bērziņš (M. Komuls), M. Rēdlihs (G. Galviņš), M. Dukurs (M. Komuls, O. Sorokins), M. Rēdlihs (O. Sorokins), L. Dārziņš (G. Galviņš), O. Sorokins (R. Laviņš, L. Dārziņš) un M. Rēdlihs (L. Dārziņš).

Pēcspēles metienos L. Dārziņš “Zaļas” vienības labā guva punktu un izlīdzināja rezultātu, tāpēc tika nolemts uzvarētāju noskaidrot, spēlējot “trīs pret trīs” līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Uzvaras punktu šai zvaigžņotajai labdarības spēlei pielika A. Ņiživijs, kurš pēc Ē. Ševčenko piespēles raidīja ripu T. Tomovica sargātajos vārtos (9:8 “Baltās” komandas labā).

Paldies hokeja spēļu tiesnešiem – Kasparam Kārkliniekam un Edgaram Pedānam!

Pēc spēles vēl gandrīz stundu ledus arēnā līdzjutēji fotografējās ar saviem favorītiem un izmantoja iespēju saņemt autogrāfus.

Jēkabpils Sporta hallē visas dienas garumā ikvienam interesentam bija iespēja nofotografēties ar Pasaules čempionāta bronzas kausu, bet turpat blakus, Jēkabpils stadiona teritorijā bērni tika laipni gaidīti izbaudīt piepūšamo atrakciju priekus, bet vakara noslēgumā sanākušos skatītājus uz stadionā uzceltās skatuves priecēja skaļš un košs rokkoncerts. Uzstājās “Jauda” no Līvāniem, “Arhīvs” no Jēkabpils un pasākumu noslēdza grupa “Opus Pro” ar solista Jāņa Drēģera enerģisko dziedājumu.

Paldies dalībniekiem un apmeklētājiem! Paldies organizatoriem un ikvienam, kas pielika roku, lai Jēkabpilī notiktu šie hokeja un roka svētki!

Pasākumu organizēja sabiedriskā labuma statusa biedrība “Sporta attīstības fonds”. Paldies par atbalstu Jēkabpils novada pašvaldībai, Jēkabpils Sporta centram, R. Laviņa Hokeja skolai, SIA “Bio Logistics”, SIA “Latgran”, “Hansa Flex”, SIA “Māju koks”, SIA “Dižmežs”, “Hokeja pasaule”, IK “AG Karuselis”, “Borjomi”, Latvijas Hokeja līgai un Latvijas Hokeja federācijai! Informatīvais atbalsts “Jēkabpils Radio 1”.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta attīstības fonds

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)