Site icon Hokeja ziņas

Gricinskim Viļņā 2+1, spēles izskaņā seko arī kautiņš (VIDEO)

Gatis Gricinskis, hokejazinas.com
Gatis Gricinskis | Foto: Ruslans Antropovs

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šodien tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā Latvijas vicečempioni “Zemgale/LBTU” izbraukumā tikās ar Viļņas “Hockey Punks” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 6:1 izcīnīja Jelgavas komanda.

Pirmajā periodā viesi guva divus vārtus, kad precīzi bija Aleksandrs Zaprivoda un Oskars Nils Briedis. Otrajā periodā Kevins Strādnieks vairākumā panāca 3:0.

Trešajā trešdāļā Gatis Gricinskis vairākumā guva ceturtos vārtus, bet pēc desmit sekundēm Kristaps Roķis vairākumā panāca 5:0. Četras minūtes pirms trešdaļas beigām Gricinskis guva sestos vārtus, bet pēc neilga brīža Alekss Maunula guva pirmos vārtus mājinieku rindās.

Mača beigās asumos iesaistījās Viļņas spēlētājs Iļja Četvertaks un “Zemgale/LBTU” hokejists Kristiāns Zelts. Pirmajam protokolā fiksētas četras soda minūtes, bet Zeltam spēles sods 5+20 par kaušanos.

Uzvarētāju rindās Mariuss Bajaruns-Galejs atvairīja deviņus no desmit pretinieku metieniem.

Savukārt “Hockey Punks” rindās Simas Baltrūnas atvairīja 31 no 37 pretinieku metieniem.

“Zemgale/LBTU” ar 17 punktiem tabulā ieņem trešo vietu, bet līderi ar 19 punktiem ir “Mogo/RSU” hokejisti.