”DLSS/Dinaburga” nenosargā divu vārtu pārsvaru un piedzīvo kārtējo zaudējumu

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar kārtējo zaudējumu piedzīvoja pēdējā vietā esošā Daugavpils “DLSS/Dinaburga”, kas izbraukumā ar 3:5 (1:1, 2:2, 0:2) piekāpās Lietuvas čempionei Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Tads Kumeļausks jau ceturtajā minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā (1:0), bet 15. minūtē Vadims Vabiščevičs atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1. Pateicoties Maksima Pumpiņa un Maksima Galilejeva precīzajiem metieniem, “DLSS/Dinaburga” 33. minūtē panāca divu vārtu pārsvaru (3:1).

Pēdējais vārds mačā gan piederēja laukuma saimniekiem. Lietuvas čempione 35. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet otrā perioda izskaņā panāca 3:3. ”7bet Hockey Punks” 55. minūtē izvirzījās vadībā ar 4:3, bet pēc 50 sekundēm dubultoja savu pārsvaru – 5:3.

Uzvarētāju sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Kumeļausks, bet rezultatīvākais bija Edgars Ribakovs, kura kontā šoreiz trīs rezultatīvas piespēles.

Lietuvas čempione šovakar pārtrauca divu zaudējumu sēriju, bet daugavpilieši piedzīvoja 29. zaudējumu šosezon aizvadītajās 30 spēlēs.

”7bet Hockey Punks” ar 23 punktiem 29 mačos ieņem sesto vietu līgā, bet “DLSS/Dinaburga” ar diviem punktiem pārliecinoši ir pēdējā.

Nākamo spēli daugavpilieši aizvadīs 22. februārī, pulksten 19:00 savā laukumā uzņemot trešajā vietā esošo Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF