”DLSS/Dinaburga” Lietuvā piedzīvo pamatīgu sagrāvi (VIDEO)

Optibet hokeja līgā (OHL) pamatīgu sagrāvi šovakar piedzīvoja Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”, kas, ielaižot deviņus vārtus otrajā trešdaļā, viesos ar 5:13 (3:4, 1:9, 1:0) atzina Viļņas ”7bet Hockey Punks” pārākumu un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Abas komandas pirmajā trešdaļā uguņoja uzbrukumā. Mājinieki jau 18. sekundē atklāja mača rezultātu, bet pēc 18 sekundēm Vadims Vabiščevičs panāca izlīdzinājumu. Pateicoties Edgara Petrova un Artūra Užuļa precīzajiem metieniem, ”DLSS/Dinaburga” 11. minūtē panāca 3:1, taču perioda turpinājumā ”7bet Hockey Punks” guva trīs bezatbildes vārtus un atguva vadību – 4:3.

Otrajā trešdaļā mājinieki sabēra deviņas ripas daugavpiliešu vārtos un nokārtoja uzvaru. Viļņas klubam otrajā periodā pārsvaru lielā mērā palīdzēja iegūt Edgars Ribakovs un Tads Kumeļausks, kuri izcēlās ar attiecīgi trijiem un diviem vārtu guvumiem. ”DLSS/Dinaburga” otrajā spēles nogrieznī spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu, otro reizi mačā izceļoties Vabiščevičam. Pēc 40 nospēlētām minūtēm mājinieki atradās vadībā ar 13:4.

Pēdējā trešdaļa vairs bija tikai formalitāte. Pēc milzīgā vārtu biruma pirmajās 40 minūtēs trešajā periodā ripa vārtos pabija tikai vienu reizi – 48. minūtē Maksims Galilejevs viesiem vienus vārtus atguva un padarīja rezultātu nedaudz pieklājīgāku – 5:13. Tas gan ”DLSS/Dinaburga” bija vājš mierinājums, jo komanda piedzīvoja otro sagrāvi pēc kārtas (iepriekšējā mačā 3:10 pret ”Prizma/IHS”) un ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Ribakovs, kurš izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un vienu piespēli, bet četrus (2+2) punktus sakrāja Kumeļausks. Tikmēr daugavpiliešu rindās divreiz precīzs bija Vabiščevičs. Tāpat divus punktus nopelnīja arī Galilejevs, kura kontā vārti un rezultatīva piespēle.

”7bet Hockey Punks” nākamais mačs paredzēts 15. oktobrī, kad savā laukumā pulksten 17:30 būs jāuzņem OHL aizvadītās sezonas čempioni ”Zemgale/LLU”. Savukārt ”DLSS/Dinaburga” nākamo spēli aizvadīs vien 19. oktobrī, pulksten 19:00 mājās tiekoties ar Rīgas ”Dinamo”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF