”Dinaburga” pārspēj ”City” un izcīna pirmo uzvaru sezonā

Pirmo uzvaru šajā sezonā Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja “Dinaburgas” hokejisti, kuri izbraukumā ar 4:3 (1:1, 3:1, 1:0) pārspēja Lietuvas klubu Kauņas ”City”. Uzvarētāju sastāvā ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Ivo Haritonovs.

Laukuma saimnieki jau 75. sekundē atklāja mača rezultātu, taču pirmās trešdaļas vidū Artūrs Užulis panāca izlīdzinājumu – 1:1. Pateicoties Vadima Vabiščeviča un Haritonova precīzajiem metieniem, otrā perioda vidū ”Dinaburga” jau panāca divu vārtu pārsvaru (3:1).

Pēc trīs ar pusi minūtēm Rūdolfs Oto Lapsa samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet mirkli vēlāk Haritonovs izcēlās ar savu otro vārtu guvumu mačā un atjaunoja daugavpiliešiem divu ripu pārsvaru – 4:2. Mājinieki 46. minūtē vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr nespēja atspēlēties.

”City” nākamais mačs ir paredzēts 30. septembrī pret citu Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”, bet ”Dinaburgai” nākamā cīņa būs jāaizvada 1. oktobrī pret Rīgas ”Prizmu”

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF