Brahmanim un Bīriņam pa diviem gūtiem vārtiem pret “Rīgas Hokeja skola”

Edijs Brahmanis, Hokejazinas.com
Edijs Brahmanis | FOTO: Agris Bricis, OHL

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šodien notika viena spēle, kurā HK “Prizma” savā laukumā tikās ar “Rīgas Hokeja skola” komandu.

Uzvaru ar rezultātu 6:3 izcīnīja “Prizma” hokejisti. Uzvarētāju rindās Jānis Sidašs atvairīja 20 no 23 metieniem.

Jau pirmās trešdaļas sākumā “Prizma” atklāja rezultātu, kad precīzs bija Haralds Štrombergs, bet 5. minūtē Matīss Bīriņš panāca 2:0.

Otrā perioda vidū Renārs Cipruss vairākumā panāca 3:0, bet pēc neilga laika vairākumu izdevās realizēt viesu hokejistam Tomam Kuzminam (3:1). Pēc dažām sekundēm Kristiāns Utnāns guva otros vārtus (3:2), bet perioda izskaņā Bīriņš bija precīzs mazākumā – 4:2.

Trešajā periodā vispirms Gustavs Spīgulis guva trešos vārtus viesu rindās (4:3), bet atlikušajā laikā divreiz atzīmējās Edijs Brahmanis, gūstot piektos un sestos vārtus, kas galarezultātā uz tablo deva 6:3.

Turnīra tabulā “Prizma” ar 15 punktiem ieņem trešo vietu, savukārt “Rīgas Hokeja skola” ar vienu punktu atrodas 6. vietā.