Baranovskim un Braunam 2+2, ”Zemgale/LLU” sakauj ”Dinaburgu”

Optibet hokeja līgas (OHL) līderes godu atguvusi aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas šovakar mājās ar 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) sakāva ”Dinaburgas” hokejistus. Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Roberts Baranovskis un Kristers Brauns.

”Zemgale/LLU” jau no paša mača sākuma bija liels pārsvars, taču mājiniekiem tikai pirmās trešdaļas beigās izdevās to pārvērst taustāmā rezultātā uz tablo. Brauns 17. minūtē atklāja cīņas rezultātu, bet divas sekundes pirms pirmā perioda beigām Baranovskis dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0.

Otrajā trešdaļā pašreizējā OHL čempione guva vēl divus vārtus un nostiprināja savu pārsvaru. Kristaps Kristiņš 29. minūtē sniedza Arta Ābola vadītajai komandai trīs vārtu pārsvaru, bet 33. minūtē Baranovskis izcēlās otro reizi mačā un panāca ļoti pārliecinošo 4:0.

Pēdējās trešdaļas sākumā Vadims Vabiščevičs paglāba ”Dinaburgu” no sausā zaudējuma un padarīja rezultātu nedaudz pieklājīgāku (1:4), taču pamatlaika turpinājumā ”Zemgale/LLU”, precīziem esot Silvestram Uvim Lazarenokam, Braunam un Artūram Krišam Avotiņam, panāca graujošo 7:1.

Arta Ābola vadītā komanda svinēja sesto panākumu pēc kārtas un atguva OHL līderes godu. Savukārt ”Dinaburga” piedzīvoja ceturto neveiksmi četrās aizvadītajās spēlēs. Daugavpils komanda šobrīd ieņem pēdējo vietu līgā.

Gan ”Zemgalei/LLU”, gan ”Dinaburgai” nākamie mači ir paredzēti 28. septembrī. OHL aizvadītās sezonas čempione savā laukumā uzņems HS ”Rīga”, bet Daugavpils hokejisti viesosies pie Kauņas ”City” komandas.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF