Andersonam divi vārti, HS ”Rīga” sīvā cīņā piekāpjas Lietuvas čempionei (VIDEO)

Trešo zaudējumu pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar piedzīvoja HS ”Rīga”, kas, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Lietuvas čempionei  Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Edgars Ribakovs 12. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja ”7bet Hockey Punks” vadībā (1:0), bet pēc nepilnām četrām minūtēm Kārlis Andersons, atbildot ar gūtiem vārtiem vairākumā, panāca izlīdzinājumu – 1:1.

26. minūtē Ribakovs izcēlās otro reizi mačā un atguva mājiniekiem vadību (2:1), taču HS ”Rīga” nepalika atbildi parādā. Trešās trešdaļas ievadā Toms Mots atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2), bet 49. minūtē Andersons guva savus otros vārtus spēlē un pirmoreiz izvirzīja rīdziniekus vadībā – 3:2.

Tiesa arī ”7bet Hockey Punks” nepalika atbildi parādā – Dino Mukovozs 52. minūtē panāca neizšķirtu (3:3). Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Arī papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet pēcspēles metienu sērijā mājinieki, izšķirošo metienu realizējot Laisvidam Kudrevičam, izrāva uzvaru ar 4:3.

Neskatoties uz pēdējām neveiksmēm, HS ”Rīga” ar 19 spēlēs izcīnītiem 18 punktiem joprojām saglabā ceturto vietu OHL kopvērtējumā. Savukārt ”7bet Hockey Punks” ar 13 punktiem 16 mačos ieņem septīto pozīciju.

Lietuvas čempione nākamo spēli aizvadīs 1. decembrī (pulksten 19:30) pret Rīgas ”Dinamo”, bet HS ”Rīga” 3. decembrī (pulksten 13:30) tiksies ar citu Lietuvas klubu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF