“7bet-Hockey Punks” izcīna pirmo uzvaru OHL debijas spēlē

Optibet hokeja līgas (OHL) dienas vienīgajā mačā Lietuvas komanda Viļņas “7bet-Hockey Punks” apspēlēja Rīgas “Prizma/IHS” ar 7:5 (3:3, 4:1, 0:1).

Šī bija “Hockey Punks” pirmā spēle OHL.

Mača rezultātu atklāja “Prizma” ukraiņu leģionārs Artjoms Danforts jau trešajā minūtē. Minūti vēlāk Iļja Četvertaks panāca izlīdzinājumu, bet jau septītajā minūtē Kristaps Millers izvirzīja rīdziniekus vadībā. Trešdaļas otrajā pusē Viļņas komanda guva divus vārtus un panāca 3:2, izceļoties latvietim Tomam Tiļļam un lietuvietim Mauras Baltrukonim. Pirms trešdaļas beigām pieredzējušais Armands Bērziņš panāca 3:3.

Otrajā periodā pārliecinoši dominēja “Hockey Punks”, gūstot četrus vārtus. No sākuma Tadas Kumeliauskas pārspēja pretinieku vārtsargu mazākumā. Četras minūtes vēlāk Kumeliauskas vēlreiz bija precīzs, tikai šoreiz vienādos sastāvos. 11. minūtē Edgars Ribakovs panāca jau 6:3, un tad Laisvida Kudrevicius iemeta septītos vārtus “Prizma” vārtos. Trešdaļas pēdējās sekundēs, Milleram izdevās vienus vārtus atgūt.

Noslēdzošajā trešdaļā Kristaps Riekstiņš iemeta piekto ripu Viļņas vienības vārtos, uzstādot gala rezultātu – 7:5.

Abas komandas savu nākamo spēli aizvadīs parīt, 10. septembrī, kad “Prizma” spēkosies ar HS “Rīga”, bet “Hockey Punks” uzņems pašreizējos Latvijas čempionus Jelgavas “Zemgale/LLU”.