Vaisfelds par Indraša lietu: KHL tas ir principa jautājums

Krievijas labi pazīstamais hokeja funkcionārs, vairāku klubu bijušais ģenerālmenedžeris, Leonīds Vaisfelds izteicies par latviešu uzbrucēja Mika Indraša konfliktu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubu Maskavas “Spartak”.

Kā zināms, tad “Spartak” publiski bija paziņojis, ka ir noslēdzis līgumu ar Indraši, kamēr Latvijā ir pieņemts likums, kas aizliedz latviešu treneriem un spēlētājiem strādāt Krievijā.

Šobrīd publiskajā telpā izskanējusi informācija, ka uzbrucējs noslēdzis līgumu ar Vācijas DEL līgas komandu Šveningeras “Wild Wings”.

“Nav īsti saprotams, kā vispār šīs pārrunas starp “Spartak” un Indraši notika. Ņemot vērā politisko fonu, šķiet dīvaini, ka vispār tika noslēgts līgums. Personīgi es biju ļoti pārsteigts, kad uzzināju par to. Bet, ja reiz situācija ir tāda, kāda tā ir šobrīd, ir jāiet līdz galam,” iesāk Vaisfelds.

Viņš turpina: “Mūsu līgai tas ir principiāls jautājums. Ja Indrašim ļaus spēlēt Vācijā, kamēr viņam ir spēkā esošs līgums ar “Spartak”, tas nozīmēs, ka IIHF juridiski neatzīst mūsu līgā noslēgtos līgumus. Tad sekos pretreakcija no KHL – noteikti.”

Autors: Roberts Ūdris Avots: Match TV

Komentāri (0)