“Traktor” iemet trīs ripas 7 minūtēs un uzvar Novosibirskā

Tomašs Gīka pie "Sibir" vārtiem | Foto: "Traktor"

Vienīgajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Čeļabinskas “Traktor” viesos uzvarēja Novosibirskas “Sibir” ar 4:2.

Sešas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām, “Sibir” uzbrucējs Valentīns Pjanovs atklāja spēles rezultātu. 28. minūtē Vitālijs Abramovs panāca izlīdzinājumu, bet jau septiņas minūtes vēlāk, Jurki Jokipaka izvirzīja “Sibir” vadībā. Trešajā periodā “Traktor” guva trīs bezatbildes vārtus vien 7 minūšu laikā un izcīnīja uzvaru. Vārtu guvumi Alekseja Potapova, Nika Beilena un Tomaša Gikas kontā.

Austrumu konferences tabulā “Traktor” ar 59 punktiem pēc 41 spēles atrodas 2. vietā, taču “Sibir” 6. pozīcijā ar 44 punktiem pēc 39 mačiem.

Rīt būs pēdējā KHL spēļu diena pirms izlašu pārtraukuma, kad tiks aizvadītas 11 spēles.