Tambijevs debitē KHL pie ”Admiral” stūres

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) savu debiju pie Vladivostokas ”Admiral” stūres šodien piedzīvoja latviešu treneris Leonīds Tambijevs, kura vadītā komanda, ko pārstāv Latvijas izlases uzbrucēji Rihards Bukarts un Miks Indrašis, savā laukumā nespēja gūt nevienus vārtus un ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Ufas ”Salavat Yulaev”.

Pirmajā trešdaļā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, bet otrā perioda ievadā 20 gadus vecais ”Salavat Yulaev” uzbrucējs Daniils Baškirovs, realizējot skaitlisko vairākumu, guva piektos vārtus sezonā un izvirzīja viesus vadībā – 1:0.

Tambijeva vadītā ”Admiral” otrajā trešdaļā dominēja un izdarīja trīsreiz vairāk metienu nekā pretinieki (mājinieki otrajā periodā 18 reizes apdraudēja pretinieku vārtus, kamēr ufieši tikai sešas reizes meta pa mājinieku vārtiem), taču nespēja panākt izlīdzinājumu.

”Salavat Yulaev” saglabāja minimālu vadību līdz pat pamatlaika beigām. Trešās trešdaļas izskaņā Tambijevs nomainīja Vladivostokas kluba vārtsargu Ņikitu Serebrjakovu pret sesto laukuma spēlētāju, bet desmit sekundes pirms pamatlaika noslēguma Nikolajs Kuļomins raidīja ripu tukšajos mājinieku vārtos un panāca 2:0.

Bukarts un Indrašis spēlēja ”Admiral” otrajā virknējumā kopā ar amerikāni Džošu Kestneru. Miks laukumā pavadīja 20 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un uzvarēja tikai trijos no 16 iemetieniem. Savukārt Rihards nospēlēja 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā tāpat kā Indrašis izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

”Admiral” šodien piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un cieta septīto neveiksmi pēdējās astoņās spēlēs. Ar 35 mačos izcīnītiem 19 punktiem Vladivostokas klubs ieņem pēdējo vietu visā līgā.

Nākamo spēli ”Admiral” aizvadīs 4. decembrī, kad viesosies pie Jekaterinburgas ”Avtomobilist” komandas.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL