“Severstal” pirms mača Rīgā uzvar SKA

Noslēgusies kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēļu diena. Šodien norisinājās divas spēles.

Sanda Ozoliņa trenētais “Torpedo” mājās izcīnījis uzvaru pret “Vitjaz”. Mājinieki bija vadībā ar 4:0, taču Podoļskas vienība vienus vārtus atguva sešarpus minūtes līdz spēles beigām, kad precīzs bija Starkovs. “Torpedo” labā ar goliem atzīmējās Artūrs Tjanuļins, Ivans Čehovičs, Mareks Hrīviks un Endī Miele.

Savukārt, uzvaru Sanktpēterburgā pirms došanās uz Rīgu izcīnīja “Severstal”, apspēlējot SKA ar 3:1. Mača 15. minūtē Ādams Liška atklāja rezultātu. Divdesmit minūtes vēlāk, Iļja Hohlovs dubultoja viesu pārsvaru. Trešā perioda vidū Ņikita Gusevs samazināja rezultāta starpību, taču minūti līdz beigām, Andrejs Aleksejevs raidīja ripu tukšos vārtos.