”Salavat Yulajev” gūst kuriozus vārtus (VIDEO)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Ufas ”Salavat Yulajev” šodien savā laukumā ar 4:2 (4:1, 0:0, 0:1) apspēlēja Jekaterinburgas ”Avtomobilist” un izcīnīja piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs. Vienus no vārtiem mājinieki guva ļoti kuriozā veidā.

”Salavat Yulajev” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā iemeta visas četras ripas un pēc kuras atradās vadībā ar pārliecinošo 4:1. Divas ar pusi minūtes pirms pirmā perioda beigām, rezultātam esot 3:1, laukuma saimnieki guva ļoti kuriozus vārtus.

Aizsargs Pāvels Koļedovs saņēma piespēli no komandas biedra un izdarīja metienu pa pretinieku vārtiem. Ripa pēc ”Salavat Julajev” hokejista izpildītā metiena lidoja garām vārtiem, taču tā atsitās pret ”Avtomobilist” spēlētāja Jakova Rilova slidu un nonāca Jekaterinburgas kluba cietoksnī.

Pēc šiem zaudētajiem vārtiem viesi veica vārtsargu nomaiņu – Vladimira Galkina vietu ”Avtomobilist” vārtos ieņēma Dmitrijs Šikins. Atlikušajā laikā viņš nosargāja savu cietoksni neskartu, taču tas neglāba Jekaterinburgas komandu no zaudējuma.

Autors: Rainers Rogs Avots: KHL