Rīgas ”Dinamo” šomēnes varētu vairs neaizvadīt nevienu spēli

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” ģenerālmenedžeris Edgars Buncis intervijā ziņu aģentūrai LETA atzinis, ka ”Dinamo” atgriešanās laukumā ātrāk par divām nedēļām ir maz ticama un atklājis, ka komandā pēdējās diennakts laikā konstatēti vēl trīs Covid-19 gadījumi.

“Komunicējam gan ar Latvijas Hokeja federāciju, gan ar Hariju Vītoliņu,” norādīja Buncis. ”Protams, ka šajā situācijā ņemam vērā arī izlases intereses.”

Rīdziniekiem nākamā spēle ir paredzēta 19, janvārī pret līgas līderi Čeļabinskas ”Traktor”, taču ”Dinamo” ģenerālmenedžeris atklāja, ka komanda, visticamāk, nebūs gatava doties laukumā šajā spēlē.

”19. janvāris ir datums, kurā kontaktpersonām jānodod tests, lai pārliecinātos, ka neviens nav slims. Tas arī ir datums, kad tie, kuri bija inficējušies, var pamest pašizolāciju ar nosacījumu, ja nav simptomu. Domāju, ka 19.janvāris ir diezgan nereāls datums,” teica Bunics.

”Dinamo” pēc mača pret ”Traktor” šomēnes ir paredzēta vēl tikai viena spēle. Tā ir ieplānota 23. janvārī pret Minskas ”Dinamo”. Pēc tam KHL sekos olimpisko spēļu pārtraukums. Līdz ar to, ļoti iespējams, rīdzinieki šomēnes neaizvadīs nevienu maču.

Portāls ”Hokejazinas.com” iepriekš jau ziņoja, ka ”Dinamo” skāris smags Covid-19 uzliesmojums, kura dēļ tika atceltas trīs spēles ar Latvijas kluba līdzdalību. 9. janvārī 14 hokejistiem, vienam trenerim un trīs cilvēkiem no apkalpojošā personāla tika konstatētas pozitīvas Covid-19 analīzes.

Autors: Rainers Rogs Avots: LETA

Komentāri (0)