SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Kanādas varasiestādes brīdina hokejistus pamest Krieviju un Baltkrieviju

Kanādas varasiestādes devušas ziņu Kanādas hokejistiem, kuri šobrīd spēlē Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), ka viņiem nekavējoties jāpamet Krieviju un Baltkrieviju drošības apsvērumu dēļ.

“Prezidenta Putina karš Ukrainā ir karš pret brīvību, demokrātiju un Ukrainas cilvēku tiesībām lemt par savu brīvību. Mēs, kanādieši, šīs vērtības cienām. Atlētiem, kuri turpina piedalīties Krievijas un Baltkrievijas sporta pasākumos, vajadzētu paskaidrot savus lēmumus publikai,” paziņojusi Kanādas ārlietu ministre Melānija Džolija.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Mūsu valdība ir visu skaidri izklāstījusi. Kanādiešiem vajadzētu izvairīties no jebkādas ceļošanas uz Krieviju un Baltkrieviju. Ja viņi atrodas Krievijā vai Baltkrievijā, viņiem jādodas prom nekavējoties, jo mūsu iespējas palīdzēt varētu samazināties līdz minimumam,” izteicies Kanādas ārlietu ministres preses sekretārs Adriens Blančārs.

“The Canadian Press” mēģināja sazināties ar deviņiem spēlētājiem un noskaidrot, vai viņiem ir drošības garantijas, bet neviens hokejists neatbildēja.

“Mēs dzīvojam pasaulē, kur indivīdiem atļauts pieņemt šādus lēmumus pašiem. Domāju, ka katrs spēlētājs nopietni apsvēris lēmumu doties uz KHL. Galu galā, viņi ir vīri un tēvi, kuriem ir pienākums apgādāt savas ģimenes. Ja tu esi jauns spēlētājs ar ģimeni, ir zināma vēlme braukt un parūpēties par savu ģimeni. Reizēm tas noved līdz naftas laukiem Kazahstānā, vai līdz spēlēšanai KHL. Man spēlētāji stāsta, ka atmosfēra nav mainījusies,” savu viedokli atklāja hokeja aģents Ričijs Vinters.

“Protams, mēs visi pievēršam uzmanību visam, kas notiek pasaulē. Mans brālis (Džejs Vudkrofts) trenē klubu Baltkrievijā, tā kā tas nav tik satraucoši,  bet viņš tāpat trenē tajā līgā. Viņš ir sev izveidojis diezgan labu karjeru,” izteicās pieredzējušais treneris Kregs Vudkrofts.

KHL šobrīd spēlē 48 Kanādas hokejisti, bet 43 no viņiem pārstāv Krievijas un Baltkrievijas komandas. Līdzīgu paziņojumu saviem hokejistiem izteica arī ASV varasiestādes.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: CTVnews.ca

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)