Indrašis debitē “Admiral” vienā maiņā ar Bukartu

Miks Indrašis, hokejazinas.com

Miks Indrašis | Foto: Ņižņijnovgorodas "Torpedo"

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) laukumā devās visi trīs latviešu leģionāri.

Spēlē starp Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo” un Vladivostokas “Admiral”, debiju “Admiral” piedzīvoja Miks Indrašis. Spēlē uzvaru ar 4:1 izcīnīja “Torpedo”.

Viesi uzsāka lieliski, atklājot spēles rezultātu 8. minūtē, taču “Torpedo” atspēlējās un guva 4 vārtus pēc kārtas. No sākuma izcēlās Čehovičs 16. minūtē, desmit minūtes vēlāk Tjanuļins izvirzīja mājiniekus vadībā. Trešā perioda vidū Miele panāca 3:1. Punktu spēlei ar metienu tukšos vārtos pielika Tjanuļins, gūstot otros vārtus spēlē.

Indrašis sev atvēlētajās 16:17 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja 3 iemetienus no 7 (42,9%), nopelnot negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Viņa maiņas biedrs Rihards Bukarts laukumā pavadīja 15:09 minūtes, noslēdzot maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Citā spēlē, Jāņa Jaka “Sochi” mājās ar 1:3 atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.

Vienīgos “Sochi” vārtus guva Davids Rundblads, savukārt “Lokomotiv” rindās izcēlās Berjozkins, Rafikovs un Poluņins.

Jaks uz ledus atradās 15 minūtes un 14 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem.