Čerepoveca turpina punktu sēriju, Poluņinam trīs vārti “Lokomotiv” uzvarā

Šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences spēlēs punktus izcīnīja vairāki Rīgas “Dinamo” tiešie konkurenti.

Čerepovecas “Severstal” ar rezultātu 4:3 viesos uzveica Minskas “Dinamo” komandu.

Pēc mazrezultatīva 1. perioda, 2. periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Rezultātu “Severstal” labā atklāja Jemecs, bet neilgi pēc tam Voroņins rezultātu izlīdzināja. Timašovs atkal panāca pozitīvu rezultātu viesiem minūti pēc Voroņina vārtiem.

Minskieši 2. perioda izskaņā gan guva 2 ātrus vārtus, bet 3. periodā Vovčenko rezultātu izlīdzināja.

Uzvarētāja noskaidrošanas metienos uzvaras vārtus “Severstal” labā guva Vovčenko.

Čerepovecas klubam šī bija 13. spēle pēc kārtas ar punktiem, kamēr Minskas vienība ēdējās 9 spēlēs cietusi 7 zaudējumus.

Arī Maskavas derbija uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams vairāk par 60 minūtēm – Maskavas “Dinamo” bullīšos uzveica Maskavas “CSKA” 3:2.

Pirmie rezultātu atklāja “CSKA” – Pankratovs 1. perioda izskaņā raidīja ripu vārtos. 2. periodā izlīdzinājumu panāca Šipačovs.

Arī 3. periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Raševskis panāca 2:1 “Dinamo” labā, bet Okulovs panāca izlīdzinājumu.

Uzvaru nesošo metienu sērijā Maskavas “Dinamo” vienībai atnesa O’Dels.

Maskavas “Dinamo” atkal atgriezušies uz panākumu takas, uzvarot pēdējās 3 spēles, bet “CSKA” šajā mačā pārtrūka 4 uzvaru sērija.

Jaroslavļas “Lokomotiv” mazrezultatīvā cīņā uzveica konkurentus no Sanktpēterburgas “SKA”.

Katrā periodā ar rezultatīvu metienu šajā spēlē izcēlās Aleksandrs Poluņins, nopelnot hat-trick. Vienīgos vārtus “SKA” labā guva Burdasovs. “Lokomotiv” komanda šajā mačā “SKA” pa saviem vārtiem atļāva izdarīt vien 18 metienu.

Sanktpēterburgas hokejistiem šis bija 4. zaudējums pēc kārtas.

Autors: hokejazinas.com